Oferta

BJJ / MMA

Z punktu widzenia laika, to szarpanie się za ubrania. Z punktu sportowca zaś, to szachy na macie. To również płynne przejścia w parterze pomiędzy technikami. To kontrola przeciwnika i uniemożliwieni mu ruchów. W każdym momencie wymiana technik, może skończyć się dla przeciwnika (w najlepszym wypadku) odklepaniem. W najgorszym kontrolowaną dźwignią, czy utratą przytomności poprzez duszenie. Sama finezja ruchów.

Co zyskujesz dzięki BJJ / MMA?

Każdy z nas chciałby potrafić walczyć. Wielu z nas chciałby wiedzieć jak zrobić dźwignię na staw łokciowy, czy też trójkąt (nie, to nie są pozycje rodem z Kamasutry ). Niewielu jednak potrafi w pocie czoła trenować aby posiąść wiedzę na temat: jak założyć kumplowi / agresorowi „balaszkę”, „klucz na stopę”, „gilotynkę” czy wspomniany wcześniej trójkąt. BJJ to przede wszystkim umiejętność radzenia sobie w parterze, a przecież każda walka kończy się na ziemi. BJJ to techniki, które słabszy „założy” mocniejszemu, chudszy, cięższemu itd. Teraz zadaj sobie samemu pytanie, czy warto przyjść na BJJ do Galvarino ?

Dla kogo jest BBJ / MMA?

Dla wszystkich. Kobiet i mężczyzn. Dzieci i dorosłych. Dla tych, którzy chcą mieć swoje uzależnienie sportowe, które wciągnie Cię jak narkotyk. Dla zabicia nudy oraz dla rozwoju swoich umiejętności sportowych. Jednym słowem ? BJJ

BJJ / MMA

Gdzie może ci się przydać ?

Na treningu, zawodach, czy nawet na ulicy. Tam gdzie jesteśmy słabsi, a musimy wykazać się techniką. Tam gdzie warunki fizyczne sprawiają, że jesteśmy pozornie na straconej pozycji ale finalnie wygramy bo zadecydują o tym umiejętności walki w parterze.
Nasi instruktorzy

Trenerzy BJJ/MMA