Oferta

BJJ NO-GI

Z punktu widzenia laika, to szarpanie się za ubrania. Z punktu sportowca zaś, to szachy na macie. To również płynne przejścia w parterze pomiędzy technikami. To kontrola przeciwnika i uniemożliwieni mu ruchów. W każdym momencie wymiana technik, może skończyć się dla przeciwnika (w najlepszym wypadku) odklepaniem. W najgorszym kontrolowaną dźwignią, czy utratą przytomności poprzez duszenie. Sama finezja ruchów. W wersji NO-GI ćwiczymy bez kimon

Jakie umiejętności zyskasz?

Każdy z nas chciałby potrafić walczyć. Wielu z nas chciałby wiedzieć jak zrobić dźwignię na staw łokciowy, czy też trójkąt (nie, to nie są pozycje rodem z Kamasutry  ). Niewielu jednak potrafi w pocie czoła trenować aby posiąść wiedzę na temat: jak założyć kumplowi / agresorowi „balaszkę”, „klucz na stopę”, „gilotynkę” czy wspomniany wcześniej trójkąt. BJJ to przede wszystkim umiejętność radzenia sobie w parterze, a przecież każda walka kończy się na ziemi. BJJ to techniki, które słabszy „założy” mocniejszemu, chudszy, cięższemu itd. Teraz zadaj sobie samemu pytanie, czy warto przyjść na BJJ do Galvarino ?

Dla kogo? Jakie wartości to ze sobą niesie?

Dla wszystkich. Kobiet i mężczyzn. Dzieci i dorosłych. Dla tych, którzy chcą mieć swoje uzależnienie sportowe, które wciągnie Cię jak narkotyk. Dla zabicia nudy oraz dla rozwoju swoich umiejętności sportowych. Jednym słowem ? BJJ

Co Ci da nauka BJJ NO-GI ?

Gibkość, elastyczność, krzepę. Charakter. Poznasz kończące techniki walki. Poznasz też kulturę tego sportu. Odreagujesz. To wszystko pod czujnym okiem specjalistów.

BJJ NO-GI

Gdzie się to może przydać?

Na treningu, zawodach, czy nawet na ulicy. Tam gdzie jesteśmy słabsi, a musimy wykazać się techniką. Tam gdzie warunki fizyczne sprawiają, że jesteśmy pozornie na straconej pozycji ale finalnie wygramy bo zadecydują o tym umiejętności walki w parterze.