Oferta

Zapasy Dorośli +
Junior 12+

Są to zajęcia, w których mogą uczestniczyć zarówno Dorośli, jak i Dzieci w wieku 12+ Zapasy, to namiastka sportu, którego początki sięgają już czasów starożytnych i były jedną z atrakcji Igrzysk Olimpijskich organizowanych w getResponsecji.

Jakie umiejętności zyskasz?

Zapasy, to zmaganie się na macie, gdzie „efektem ubocznym” jest nauka sprawności w postaci ćwiczeń gibkościowych i koordynacyjnych. To siła, spryt, szybkość oraz instynkt. Idealne cechy, które każdy z nas chciałby posiąść. To również budowanie „zbroi” wewnątrz naszego ciała. Ten olimpijski sport wypielęgnuje u ciebie silny fundament mięśni posturalnych, który wpłynie na prawidłowe utrzymanie korektywy sylwetki.

Dla kogo? Jakie wartości to ze sobą niesie?

Dla ciebie, ciebie i ciebie  Dla wszystkich. Każdy z nas powinien być przecież wytrzymały i silny. Każdy z nas powinien być jak sprawny atleta. Bez względu na wiek i płeć.

Co Ci da nauka Zapasów ?

W ramach godzinnej aktywności otrzymacie pełną ćwiczeń i frajdy, naukę sprawności. To chwila relaksu i pożytecznie spędzonego czasu wspólnie nawet z całą rodziną. Jeśli nie masz więc pomysłu na zajęcia, to jest to idealny sposób na wpisanie się w stały harmonogram w rodzinnym grafiku.

Zapasy Dorośli + Junior 12+

Gdzie się to może przydać ?

Przede wszystkim Zapasy są inwestycją w rozwój ruchowy i intelektualny. To umiejętność szybkiego reagowania i „przechodzenia” z techniki w technikę, czyli logicznej, bezpiecznej walki w ramach zabawy. Zbudowany poprzez Zapasy fundament sprawnościowy, przyda się nie tylko jako furtka i przygotowanie do wszelkich sportów walki (i nie tylko), to przede wszystkim Atletyka i Akrobatyka w czystej postaci.