Artur "Kornik" Sowiński

Martin Lewandowski stwierdził, iż Artur „Kornik” Sowiński sprawił, ze kategoria piórkowa stała sie jedna z najszybciej rozwijających się w KSW” Tym razem Artur zamieni oktagon na nasz klub !

Jest rok 2017…
Artur Sowiński ma na swoim koncie 30 zawodowych pojedynków i uważany jest za czołowego zawodnika wagi lekkiej i piórkowej w Polsce. "Kornik" jest pierwszym Międzynarodowym Mistrzem KSW w kategorii wagowej do 66 kg. Walczył m.in. w Finlandii, Słowacji, Anglii, Irlandii i Czechach, a także dla wszystkich największych polskich federacji. Pojedynki z jego udziałem często były tzw. walkami wieczoru!

…a teraz mamy 2018
Artur Sowiński prowadzi seminarium Galvarino. Pokazuje wszystkim sportowym świrom, kluczowe techniki ze stójki oraz parteru. Po seminarium wszyscy wyszkoleni uczestnicy odnoszą sukcesy na arenach krajowych i zagranicznych, a także w swoich rodzimych klubach ;) . 

TAGI:
galvarino, kluby sportów walki w łodzi, trening w łodzi, treningi personalne w łodzi, trening indywidualny w łodzi, samoobrona w łodzi, sporty walki łódź, sztuki walki łódź, szkolenia w łodzi,kurs instruktora boksu, kursy walki, kurs boksu, zapasy łódź, grappling łódź, kickboxing łódź, muay thai łódź, boks łódź, krav maga łódź, trening funkcjonalny łódź