Instruktor Boksu

Podczas sześciu intensywnych weekendów odbywały się zajęcia praktyczne i teoretyczne mające na celu przygotowanie kursantów do egzaminu i podsumowanie wiedzy zdobytej na kursie.
.
Dziękujemy bardzo całej Kadrze za przekazanie wiedzy i podzielenie się swoim doświadczeniem zawodowym z naszymi kursantami. Uczestnicy dzięki Wam otrzymali nową dawkę wiedzy, cenne wskazówki techniczne, a także motywację do podejmowania kolejnych działań.
 
Kursanci wykazali się ogromną determinacją i wytrwałością w drodze do realizacji swojego celu. Uczestnikami były osoby z różnych zakątków Polski, które specjalnie jechały wiele km, aby być co weekend obecnym na kursie. Wasza wytrwałość, upór i niezłomny duch walki jest godny podziwu. Tak trzymajcie! Pamiętajcie, że takie szkolenia to inwestycja w rozwój i niezapomniane chwile w gronie pasjonatów sportów walki. Wszystkim kursantom dziękujemy bardzo za zaangażowanie i udział w szkoleniach.
 
Serdeczne Wam gratulujemy i wierzymy, że to dopiero POCZĄTEK waszej drogi na szczyt. Realizujcie swoje marzenia i nigdy się nie zatrzymujcie w dążeniu do doskonałości, nieustannego rozwoju i spełniania marzeń. Powodzenia!
.
Nie opuszczamy gardy i napieramy intensywnie dalej !
Do zobaczenia wkrótce na kolejnych szkoleniach w Galvarino Fighting Arena...