Oferta

MMA

MMA to esencja wiodących Sportów Walki. Z punktu widzenia laika, to szarpanie się na macie. Z punktu sportowca zaś, to „szachy”, strategia, czyli dobrze ułożony „game plan”. To również płynne przejścia w parterze pomiędzy technikami i efektowne techniki w stójce. To kontrola przeciwnika i uniemożliwienie mu ruchów. W każdym momencie wymiana technik, może skończyć się dla przeciwnika (w najlepszym wypadku) odklepaniem.

Jakie umiejętności zyskasz?

Każdy z nas chciałby potrafić walczyć. Wielu z nas chciałby wiedzieć jak zrobić dźwignię na staw łokciowy, czy też trójkąt (nie, to nie są pozycje rodem z Kamasutry ! ). Niewielu jednak potrafi w pocie czoła trenować aby posiąść wiedzę na temat: jak założyć kumplowi / agresorowi „balaszkę”, „klucz na stopę”, „gilotynkę” czy wspomniany wcześniej trójkąt. MMA to również umiejętność radzenia sobie w parterze, a przecież każda walka kończy się na ziemi. MMA to techniki, które słabszy „założy” mocniejszemu, chudszy, cięższemu itd. Teraz zadaj sobie samemu pytanie, czy warto przyjść na MMA do Galvarino ?

Dla kogo są zajęcia MMA?

Dla wszystkich. Kobiet i mężczyzn. Dzieci i dorosłych. Dla tych, którzy chcą mieć swoje uzależnienie sportowe, które wciągnie Cię „jak narkotyk”. Dla zabicia nudy oraz dla rozwoju swoich umiejętności sportowych. Jednym słowem ? MMA Panowie i Panie

Co Ci da nauka MMA ?

Gibkość, elastyczność, krzepę. Charakter. Poznasz kończące techniki walki. Odreagujesz. To wszystko pod czujnym okiem doświadczonych „starych wyjadaczy” maty.

MMA

Gdzie się to może przydać?

Na treningu, zawodach, czy nawet na ulicy. Tam gdzie jesteśmy słabsi, a musimy wykazać się wiedzą i techniką. Tam gdzie warunki fizyczne sprawiają, że jesteśmy pozornie na straconej pozycji ale finalnie wygramy bo zadecydują o tym umiejętności walki.
Nasi instruktorzy

Trenerzy MMA