Oferta

Instruktor sztuk walki MMA - kurs

Pierwszy na rynku kurs na Instruktora Sztuk Walki, o tak szerokim zakresie wiedzy, z udziałem cenionych, czołowych zawodników Sztuk Walki m.in. Artur „Kornik” Sowiński!
Szkolenie na Instruktora Sztuk Walki poprowadzą prawdziwi znawcy tematu, przede wszystkim praktycy, którzy przelali już hektolitry potu i krwi na arenach krajowych i światowych…
Oddajemy w Wasze ręce taki program nauczania, który sami chcielibyśmy znaleźć!

Szkolenie skierowane jest do osób chcących:

DLA KOGO JEST KURS NA INSTRUKTORA MMA?

Dla osób trenujących Sporty Walki. Dla przyszłych i obecnych instruktorów, zawodników , fighterów, sportowych pasjonatów, którzy chcą uzyskać kwalifikacje lub też skorzystać z możliwości szkolenia z absolutną czołówką aren sportów walki.


Ta wiedza opłaci się !

INSTRUKTOR MMA IDEALNY:

Według nas kompletny instruktor sztuk walki, to taki, który posiada wiedzę nie tylko z zakresu prowadzenia zajęć z walki w parterze i stójce, ale również taki który „zna się na robocie” – ma wiedzą teoretyczną i praktyczną na temat sportów walki.


To również taki instruktor, który zna aspekty fizjoterapii, sposobów żywienia i pierwszej pomocy. Zna także historię sportów walki i jest na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami na arenie krajowej i międzynarodowej.


Dżentelmen, potrafiący „zdjąć czapkę z głowy nogą”, a książki i tomy wiedzy ma w jednym palcu. W kilku słowach, James Bond sportów walki. Oddajemy w Wasze ręce taki program nauczania, który sami chcielibyśmy znaleźć!

KURS NA INSTRUKTORA MMA

Z CZEGO SIĘ SKŁADA KURS NA INSTRUKTORA MMA


Nasi szkoleniowcy na

Kursie Instruktora MMA