Oferta

Zajęcia z samoobrony

Zajęcia z samoobrony to nauka technik, które pomogą ci w odpowiedni sposób zareagować w czasie fizycznego ataku agresora. Pomimo mniejszej siły fizycznej, gorszej sprawności, podwyższonej adrenaliny, jesteś w stanie zapobiec lub powstrzymać atak ale tylko wtedy gdy potrafisz w odpowiedni sposób zareagować i opanować stres.

Co zyskasz dzięki treningom samoobrony ?

Uświadomimy sobie jakie zagrożenia mogą cię spotkać w codziennym życiu oraz w jaki sposób mamy w takich sytuacjach reagować. Nauczymy cię między innymi jak bronić się przed silniejszym napastkiniem oraz co zrobić, aby obrona była szybka i przede wszystkim skuteczna. Zastrzyk endorphin, poprawa krążenia , parametrów zdrowotnych, a także siły, zwinności I szybkości, to zapewne oczekiwany przez ciebie “efekt uboczy treningu” ? Zanim więc pomyślisz, że ci się nie chce wyjść z domu po pracy, przyjdz, sprawdz I powiedz samej sobie, ze to właśnie chciałas poczuć po całym dniu pracy I obowiązków !

Dla kogo?

Zajęcia dedykowane są kobietom, które chcą zadbać I zwiększyć własne bezpieczeństwo. Mężczyźni nie mają wstępu na treningi, chyba, że gościnnie - w roli agresora ;) Wiek i Twoja forma fizyczna nie mają najmniejszego znaczenia, na zajęciach uczymy się technik, które pozwolą nam się obronić przed zagrożeniem - nie budujemy tutaj formy. Dlatego zajęcia z samoobrony są również idealne dla osób, które po całym dniu pracy, nie mają już siły na większy wysiłek, bądź też nie mogą się zbyt męczyć z powodów zdrowotnych

Zajęcia z samoobrony

Gdzie może ci się przydać ?

W codziennym życiu! W każdej sytuacji! Wszędzie tam, gdzie kobieta może czuć się zagrożona. Na ulicy, w parku, w trakcie samotnego spaceru. Czy wiesz, że statystycznie to właśnie kobiety są najczęstszym “obiektem” wybranym przez agresorów do zaatakowania ? Najczęstszymi przestępstwami dokonywanymi na kobietach są kradzieże, szantaże nożem, groźby, duszenia…a przede wszystkim gwałty.
Nasi instruktorzy

Trenerzy Samoobrony