Oferta

Zapasy Open (18+)

Zapasy, to namiastka sportu, którego początki sięgają już czasów starożytnych i były jedną z atrakcji Igrzysk Olimpijskich organizowanych w Grecji. Dziś to zmaganie się na macie, gdzie „efektem ubocznym” jest uzyskanie wysokiej sprawności w postaci ćwiczeń akrobatycznych i atletycznych. To siła, spryt, szybkość oraz instynkt. Idealne cechy, które każdy z nas chciałby posiąść. To również budowanie „zbroi” wewnątrz naszego ciała, ponieważ ten olimpijski sport „wypielęgnuje” Twój silny fundament mięśni posturalnych, który wpłynie na prawidłowe utrzymanie korektywy sylwetki. W Zapasach Open (18+) mogą uczestniczyć jedynie osoby dorosłe.

Dla kogo? Jakie wartości to ze sobą niesie?

Dla ciebie, ciebie i ciebie  Dla wszystkich. Każdy z nas powinien być przecież wytrzymały i silny. Każdy z nas powinien być sprawny jak atleta. Bez względu na wiek i płeć.

Co Ci da nauka Zapasów ?

W ramach godzinnej aktywności otrzymacie pełną ćwiczeń i frajdy, naukę sprawności. To chwila relaksu i pożytecznie spędzonego czasu wspólnie nawet z całą rodziną. Jeśli nie masz więc pomysłu na zajęcia, to jest to idealny sposób na wpisanie się w stały harmonogram w rodzinnym grafiku.

Zapasy open (18+)

Jakie umiejętności zyskasz? Gdzie się to może przydać?

Przede wszystkim Zapasy Open (18+) są inwestycją w rozwój ruchowy i intelektualny. To umiejętność szybkiego reagowania i „przechodzenia” z techniki w technikę, czyli logicznej, bezpiecznej walki w ramach zabawy. Zbudowany poprzez trening fundament sprawnościowy, idealnie uzupełni się z każdym innym rodzajem sportu, który być może już uprawiasz. A jeśli nie ? To najwyższy czas zacząć !
Nasi instruktorzy

Zapasy open (18+)